O nas

 

 

Firma SKORPOL zajmuje się sprzedażą używanych wózków widłowych po kapitalnym remoncie.               
Wszystkie remonty pozwalające uzyskać sprawny pełnowartościowy sprzęt, wykonywane są przez naszych pracowników serwisowych z zastosowaniem ORYGINALNYCH części zamiennych.
Otrzymane w ten sposób wózki widłowe spełniają oczywiście wszystkie wymogi Urzędu Dozoru Technicznego oraz posiadają pełną dokumentację techniczno-ruchową w języku polskim.
W ramach naszej oferty zajmujemy się również sprzedażą Nowych Wózków Widłowych HANGCHA z napędem spalinowym, jak i elektrycznym.
Nasza firma posiada stacjonarny i mobilny serwis wózków widłowych. Posiadamy dużą wiedzę oraz doświadczenie w naprawie, diagnostyce i konserwacji wózków widłowych, co pozwala na obniżenie kosztów naprawy. Dzięki mobilnemu serwisowi wszystkie naprawy wykonujemy u Klienta aby uniknąć kosztów transportu. Przeprowadzamy przeglądy bieżące i konserwacje zgodne z wymaganiami UDT.

Mamy do zaoferowania także doradztwo w zakresie napraw i eksploatacji wózków widłowych. Dzięki innowacyjnym pomysłom i rozwiązaniom oraz szczegółowej analizie potrzeb naszych Klientów, staramy się być najlepsi na konkurencyjnym rynku.

W ramach naszej oferty znajdą Państwo również części zamienne do wózków widłowych i maszyn budowlanych. Specjalizujemy się w takich markach jak: LINDE, TOYOTA, STILL, JUNGHEINRICH, BT, HYUNDAI, DAEWOO, HYSTER, MITSUBISHI, NISSAN i wiele innych.


Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż Ogumienia, wideł, osprzętu roboczego i akcesoriów do wózków widłowych. Współpracujemy z takimi firmami ja:
Ogumienie: KABAT, CAMSO, MARANGONI i wiele innych.
Widły: VETTER, CAM SYSTEM i wiele innych.
Osprzęty robocze: CASCADE, KAUP, MEYER, STABAU, BOLZONI AURAMO.
Koła i rolki do wózków elektrycznych: WICKE.